Oferty pracy

Praca w KRAHN Chemie polega na rozwijaniu klientów, dostawców i rynków. Tutaj możesz być przedsiębiorcą. Influencerem. Ekspertem. Kimś, kto kształtuje biznes dystrybucji chemicznej zgodnie ze swoją wizją i kompetencjami. Co jest najlepszą stroną tego rozwoju? To, że nie tylko zmienia nasze środowisko, ale także nas samych, wzbogacając i kształtując naszą przyszłość, zarówno osobistą jak i zawodową.

Technical Sales Manager B2B (m/k)
Poznań / Zachodnia Polska

Zakres obowiązków:

  • Podtrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi Klientami z Zachodniej Polski, analiza ich potrzeb, oferowanie wsparcia technicznego i handlowego.
  • Poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych na rynku B2B w segmentach gumy, tworzyw sztucznych, klejów i uszczelniaczy oraz smarów i lubrykantów.
  • Analizowanie podległego rynku i aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii promocji asortymentu produktów.
  • Monitoring i realizacja założonego planu sprzedaży.
  • Współpraca z Centralą firmy w Polsce i w Niemczech oraz bieżące raportowanie.
  • Promowanie produktów z portfolio KRAHN Chemie oraz poszukiwanie nisz rynkowych.

Szukamy:

  • Osoby z doświadczeniem min. 2-letnim w dystrybucji lub produkcji surowców chemicznych.
  • Osoby z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki: chemia, inżynieria procesowa, towaroznawstwo, inżynieria materiałowa), posiadających zdolności analityczne.
  • Osoby władającej językiem angielskim. Dodatkowy język będzie atutem.
  • Osoby samodzielnej, proaktywnej,  zmotywowanej, o szerokich horyzontach, lubiącej współpracować i dzielić się wiedzą z zespołem.
  • Osoby chcącej się uczyć i otwartej na poznawanie nowych obszarów rynku.
  • Osoby posiadającej prawo jazdy kat. B, gotowej do częstych podróży służbowych.

Co oferujemy:
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, gdzie pracownik naprawę się liczy, a przyjazna atmosfera i wzajemny szacunek to nie slogany!
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z biura domowego.
Samochód służbowy (również do użytku prywatnego) i inne narzędzia do pracy.
Konkurencyjne wynagrodzenie, premię roczną, pakiet dodatków (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wyżywienia i pakietu sportowego, kursy językowe, ).
Międzynarodowe środowisko i wysokie standardy pracy.
Szkolenia produktowe, możliwość uczestnictwa w konferencjach, targach i imprezach branżowych.

Twoja kariera w KRAHN Chemie
Łączymy ze sobą to, co razem jest silniejsze: rynki i innowacje, producentów z dostawcami, pytania z odpowiedziami.
Jako międzynarodowa firma z centralą w Hamburgu oraz filiami w pięciu europejskich krajach, oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju.

Dowiedz się więcej i zgłoś swoją kandydaturę:
Krzysztof.Bilyk@krahn.eu